Edenred Exclusive

Tipy na výhodné využití vašich benefitů

Sleva 5% na produkty Macromo

Sleva 5% na produkty Macromo

Díky Macromo a jejich špičkové technologii můžete včas předcházet zdravotním komplikacím, což vede nejen ke zvýšení kondice, ale i celkové životní spokojenosti. Macromo je mobilní aplikace, která pomáhá lidem žít déle a aktivněji. Pomocí DNA a cílených krevních testů poskytujeme personalizovaná doporučení.

Hledáte smysluplný vánoční dárek? Macromo Vám pomůže, s naším luxusním Vánočním balením stačí podstrčit jen pod stromeček.

Nyní přicházíme se slevou 5% na veškeré naše produkty. Vyberte si z několika variant DNA testů a odhalte sílu svých genů.

Nebo Vás více zajímá aktuální stav Vašeho zdraví? – pak si určitě vyberete z krevních testů, které jsou navrženy pro snadný domácí odběr a získáte tak cenné informace, umožní činit informovaná rozhodnutí a převzít kontrolu nad svým zdravým.

Jste pořád pod stresem a špatně spíte? Pro Vás máme test Spánek a stres, který poskytuje informace o vašich stresových vzorcích a doporučení, která vám pomohou kontrolovat stres, zlepšit spánek a optimalizovat celkovou pohodu.

Platnost nabídky
do 30. 11.
 
Další informace
 
Akceptované platební metody
Edenred Card (volnočasová peněženka)
Edenred Benefit Card