Edenred Exclusive

Tipy na výhodné využití vašich benefitů

Ušetřete až 25% z ceny ubytování Amigo City Centre Hotel

Ušetřete až 25% z ceny ubytování Amigo City Centre Hotel

Exkluzivní nabídka pro uživatele Edenred Card na ubytování do hotelu Amigo City Centre Hotel

 

1) Rezervujte přes naše oficiální webové stránky a ušetřete 10 % s promo kódem WELCOME

2) Chcete ušetřit ještě víc? Rezervujte naše ceny s nevratnou předplatnou a ušetřete dalších 10 %. Nezapomeňte zadat promo kód WELCOME, abyste ušetřili celkově 20 %!

3) Rezervujte 7 nocí nebo vice a ušetřete až 25 % z ceny ubytování!

 

Platnost nabídky

do odvolání

Akceptované způsoby platby

Karta – Edenred Benefits Card

 

Amigo City Centre Hotel

Vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****, luxusním neorenesančním rodinném hotelu v samém srdci historické Prahy. Díky naší výhodné poloze se naši hosté nacházejí v příjemné pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea. Ostatní architektonické skvosty Prahy, jako jsou Karlův most, Staroměstské náměstí, židovská čtvrť či unikátní Pražský hrad, jsou také snadno dostupné spolehlivou městskou dopravou nebo pěšky.

Amigo City Centre Hotel **** nabízí 46 plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojů, apartmánů a rodinných suite, které jsou vybaveny bezplatným vysokorychlostním WiFi připojením. Všechny naše pokoje jsou stylově zařízeny a vybaveny minibarem, kávovým setem a bezpečnostní schránkou. Naši hosté se mohou občerstvit v lobby baru nebo si užít klid v naší působivé venkovní zahradě.

Hotel je bezbariérový a nabízí hlídaná parkovací místa v centru Prahy pro ty z vás, kteří přijíždíte autem.

Speciální nabídky jsou platné pouze při rezervaci přes naše oficiální internetové stránky https://www.amigo-hotel.cz/cz/