Edenred Exclusive

Tipy na výhodné využití vašich benefitů

Fit & Fresh se stravenkovou kartou Edenred

Fit & Fresh se stravenkovou kartou Edenred

 

Jste vegan, vegetarián, nebo se stravujete podle zásad makrobiotické či paleo diety? Vybrali jsme z našich partnerů ty, kteří nabízejí jídla právě pro vás. Zjistěte, které máte nejblíže, nebo zkuste objednat u Dáme jídlo a nechte si oběd doručit až k vám. I zde totiž najdete desítky vegetariánských, veganských a jiných specializovaných restaurací a hradíte svou útratu stravenkovou kartou od Edenred. Více o tom, jak nakupovat na Dáme jídlo najdete ZDE.

 

Brandýs n. Labem

Brno

 

České Budějovice

 

Česká Trebová

 

Hradec Králové

 

Litomyšl

 

Chomutov

 

Jablonec n.Nisou

 

Jihlava

 

Kladno

 

Liberec

 

Litoměřice

 

Modřice

 

Nový Jičín

 

Liberec

 

Ostrava

 

Olomouc

 

Opava

 

Pardubice

 

Plzeň

 

Praha

 

Příbram

 

Rychnov n. Kněžnou

 

Svitavy

 

Šumperk

 

Teplice

 

Trutnov

 

Třinec

  • Harmonie (vegetariánská restaurace)

 

Úpice

 

Ústí n. Labem

 

Valašské Meziříčí

 

 

Nenašli jste svou oblíbenou restauraci?

Napište nám na informace-cz@edenred.com a my ji zařadíme do našeho výčtu. Neberou ve vaší oblíbené restauraci stravenkové karty od EdenreduDoporučte nám ji a my se to pokusíme napravit.

 


 

Zdravá a vyvážená strava bez striktních omezení

Pokud nedržíte některou z výše uvedených diet a chcete se jen stravovat zdravě a vyváženě, vybírejte si restaurace zařazené v projektu FOOD (Fighting Obesity through Offer and Demand). Tyto restaurace najdete ve vyhledávači ZDE. Aby mohla být restaurace zařazena do zmiňovaného programu, musí splňovat určité zásady. Mimo jiné například možnost objednání zeleninové přílohy, zeleninové saláty jako hlavní jídla v běžné nabídce, ale i možnost objednání poloviční porce pro dospělého. Více o programu FOOD se dozvíte v našem článku.

 


 

Péče o zdraví začíná na našem talíři

Kde nakoupit zdravé potraviny, kde se zdravě najíst, jaké jsou zásady zdravého a vyváženého stravování? Dozvíte se v našem článku.

 


 

Sport a relax s benefity od Edenredu

Mezi našimi partnery jsme vyhledali ty, kteří nabízejí jak sportovní vyžití, tak i možnost nákupu občerstvení. Podívejte se,jestli máte ve svém okolí některé z nich.

 

 

 

 


 

Akceptované způsoby platby

  • Edenred Card (stravenková peněženka)
  • Ticket Restaurant Card

 


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.